14 dni na zwrot bezpieczne zakupy

O nas

Witaj w Morethanwood.pl, świecie pięknych przedmiotów, który powstał z czystej pasji do urządzania wnętrz.

Nazwa Morethanwood to następstwo filozofii, którą się kierujemy. Sprzedajemy produkty wykonane z drewna, ale także innych naturalnych materiałów, również dekoracje bazujące na związkach człowieka i przyrody. Morethanwood to coś więcej, niż tylko drewno samo w sobie. Staramy się dobierać do niego pasujące towarzystwo, aby całość tworzyło zgrany duet.

Sklep Morethanwood ma charakter rodzinny. Stawiamy w nim na ekskluzywne meble i dodatki uznanych marek, które przeniosą Cię na południe Francji, do Skandynawii albo małego domku na wsi. Osobiście dokonuję wyboru każdej oferowanej propozycji, dzięki czemu są to produkty z prawdziwą duszą. Morethanwood to nie tylko sklep internetowy, ale także miejsce mające własny styl, gromadzące wyselekcjonowane przedmioty, które tchną życie w każdą przestrzeń. Solidne meble, lampy dodające ciepłej poświaty, ramki na najlepsze wspomnienia, a to wszystko w modnej odsłonie.

Zawodowo realizuję się jak właścicielka autorskiego sklepu, a prywatnie jestem mamą i żoną. To ta rola nauczyła mnie, jak ważne jest budowanie domowego ogniska, przestrzeni do której wszyscy domownicy chętnie wracają. Miejsce w którym mieszkam, ekologiczne okolice Beskidu Makowskiego, sprawiają że mam bliski kontakt z górską przyrodą. Tę naturę chcę w jak największym stopniu wprowadzić również do swojego domu. Wierzę, że takie wzajemne przenikanie się, ma głęboki sens i sprawia, że każdy może żyć w harmonii. Przytulność, ciepło – te składniki tworzą dom z marzeń.

W życiu prywatnym, ale także zawodowym, cenię sobie dobre relacje z ludźmi i jasne komunikaty. Dlatego składając zamówienie w Morethanwood, będziesz na bieżąco informowany o każdym etapie jego realizacji. Zdjęcia w wysokiej jakości pozwolą Ci precyzyjnie przenieść w wyobraźni przedmiot do swojej przestrzeni. Wierzymy, że nie ma sytuacji, których nie da się rozwiązać. Wystarczy się z nami skontaktować.

W Morethanwood kochamy piękno pod każdą postacią i wiemy, że Ty także możesz zaczarować swój świat. Słowo dom jeszcze nigdy nie brzmiało tak błogo. Zachwyć się nim razem z nami – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zakupów.

 

 

  inspiracja i design

  Baner 2

  O FIRMIE

  MoreThanWood
  NIP 5521528120
  Regon 366547350

  SZYBKI KONTAKT

  Copyrighy MoreThanWood.pl