14 dni na zwrot bezpieczne zakupy

KATEGORIE

DODATKI

POŚCIEL HOLENDERSKA

LAMPY

MEBLE

MEBLE BIAŁE

OGRÓD I TARAS

Stoły i stoliki metalowe
Budki dla ptaków
Krzesła metalowe
Pergole
Ławki metalowe
Altany metalowe
Szklarenki na taras
Osłonki na doniczki
Kwietniki
Konsole metalowe
Półki metalowe

PROMOCJE

Ogród i taras to niezbywalne elementy domu. Ważne jest, by także one posiadały spójny wizerunek. W sklepie Morethanwood.pl znajdziesz wszystko to, co pozwoli ci wyczarować również na zewnątrz wspaniały wystrój. Dekoracje do ogrodu i na taras sprawiają, że aż chce się spędzać tam jak najwięcej czasu.

Wśród propozycji z kategorii ogród i taras, znalazło się miejsce na stoły i stoliki metalowe oraz pasujące do nich krzesła, ozdobne budki dla ptaków, pergole, ławy, altany metalowe, a także bardzo szeroki wybór różnego rodzaju donic i kwietników. Dzięki nim cała przestrzeń wspaniale się zazieleni. W gronie asortymentu naszych dekoracji do ogrodu, na taras i balkon znalazły się propozycje od najbardziej wiodących marek, na przykład Aluro. Metalowe ozdoby są nie tylko piękne, ale również wytrzymałe, a dzięki temu będą się dobrze prezentowały pomimo kapryśnej, polskiej pogody. Stylowe ozdoby na taras, balkon i do ogrodu, idealnie pasują do aranżacji w stylu prowansalskim, minimalistycznym, shabby chic, angielskim i industrialnym. Niezależnie od swoich preferencji z pewnością wybierzesz coś, co na stałe przyciągnie do siebie twoje spojrzenie.

Wybór produktów z kategorii ogród i taras to inspiracja dla sprawienia komuś miłej niespodzianki. Być może wśród propozycji rustykalnych dekoracji znajdziesz coś, co idealnie trafi w gust jakiegoś miłośnika spędzania czasu na świeżym powietrzu? Gwarantujemy, że tego typu podarunek, na przykład domek dla ptaków, spotka się wyłącznie z ciepłym przyjęciem. Zaplanuj wystrój swojego tarasu, balkonu lub ogrodu bazując na naszym doświadczeniu w odnajdowaniu przedmiotów wartych zainteresowania. Dzięki temu robiąc zakupy w sklepie Morethanwood.pl możesz mieć pewność, że otrzymasz spójny, nieco artystyczny wizerunek swojego domu i nie tylko. Na tak udekorowanej przestrzeni przed domem aż będzie się chciało spędzać wiosenne i letnie wieczory.

Dla naszych klientów liczy się każdy detal. A ponieważ nasi klienci są dla nas niezwykle ważni, z przyjemnością zadbamy o realizację także twojego zamówienia. Aby zapoznać się ze szczegółami związanymi z metodami płatności i dostawą asortymentu, wybierz konkretny produkt. Gwarantujemy, że wspólne zakupy przebiegną szybko i niekłopotliwie, a ty będziesz chciał wrócić do Morethanwood.pl po więcej przedmiotów z duszą.

 

 

cena od: cena do:
OGRÓD I TARAS


Lampion bambusowy czarny Garden Belldeco

Lampion bambusowy czarny Garden Belldeco

64.50 zł

było 129.00 zł

zobacz szczególy

wysyłka w 24 godziny

Lampion bambusowy czarny  (po lewej) Garden Belldeco

Lampion bambusowy czarny (po lewej) Garden Belldeco

49.50 zł

było 99.00 zł

zobacz szczególy

wysyłka w 24 godziny

Lampion bambusowy pekaty Garden Belldeco

Lampion bambusowy pekaty Garden Belldeco

cena na zapytanie

zobacz szczególy

wysyłka w 24 godziny

inspiracja i design

Baner 2

O FIRMIE

MoreThanWood
NIP 5521528120
Regon 366547350

SZYBKI KONTAKT

Copyrighy MoreThanWood.pl